More actions
Neville smit (talk | contribs) mNo edit summary |
Neville smit (talk | contribs) mNo edit summary |
||
| Line 33: | Line 33: | ||
{| cellpadding="5" cellspacing="0" border="1" | {| cellpadding="5" cellspacing="0" border="1" | ||
!Race!! Bloodline !! Ancestry !! !! Charisma !! Intelligence !! Memory !! Perception !! Willpower | ! Race !! Bloodline !! Ancestry !! !! Charisma !! Intelligence !! Memory !! Perception !! Willpower | ||
|- | |- | ||
| '''Caldari''' || Deteis || Merchandisers || || 7 || 8 || 12 || 6 || 6 | | '''Caldari''' || Deteis || Merchandisers || || 7 || 8 || 12 || 6 || 6 | ||
|- | |- | ||
| '''Caldari''' || Deteis || Merchandisers || || 7 || 8 || 12 || 6 || 6 | |||
|- | |||
| '''Caldari''' || Deteis || Merchandisers || || 7 || 8 || 12 || 6 || 6 | |||
|- | |||
| '''Caldari''' || Deteis || Merchandisers || || 7 || 8 || 12 || 6 || 6 | |||
|- | |||
| '''Caldari''' || Deteis || Merchandisers || || 7 || 8 || 12 || 6 || 6 | |||
|- | |||
| '''Caldari''' || Deteis || Merchandisers || || 7 || 8 || 12 || 6 || 6 | |||
|- | |||
| '''Caldari''' || Deteis || Merchandisers || || 7 || 8 || 12 || 6 || 6 | |||
|- | |||
| '''Caldari''' || Deteis || Merchandisers || || 7 || 8 || 12 || 6 || 6 | |||
|- | |||
| '''Caldari''' || Deteis || Merchandisers || || 7 || 8 || 12 || 6 || 6 | |||
|- | |||
|} | |} | ||