More actions
Neville smit (talk | contribs) mNo edit summary |
Neville smit (talk | contribs) mNo edit summary |
||
| Line 52: | Line 52: | ||
|- | |- | ||
| '''Caldari''' || Achura || Stargazers || || 4 || 9 || 10 || 9 || 7 | | '''Caldari''' || Achura || Stargazers || || 4 || 9 || 10 || 9 || 7 | ||
|- | |||
| '''Minmitar''' || Sebiestor || Tinkerers || || 7 || 12 || 7 || 6 || 7 | |||
|- | |||
| '''Minmitar''' || Sebiestor || Traders || || 11 || 8 || 7 || 6 || 7 | |||
|- | |||
| '''Minmitar''' || Sebiestor || Rebels || || 7 || 8 || 7 || 9 || 8 | |||
|- | |||
| '''Minmitar''' || Brutor || Workers || || 7 || 5 || 9 || 10 || 8 | |||
|- | |||
| '''Minmitar''' || Brutor || Tribal Traditionalists || || 8 || 5 || 5 || 10 || 11 | |||
|- | |||
| '''Minmitar''' || Brutor || Slave Child || || 7 || 5 || 5 || 12 || 10 | |||
|- | |||
| '''Minmitar''' || Vherokior || Drifters || || 9 || 10 || 9 || 7 || 4 | |||
|- | |||
| '''Minmitar''' || Vherokior || Mystics || || 9 || 9 || 9 || 5 || 7 | |||
|- | |||
| '''Minmitar''' || Vherokior || Retailers || || 10 || 8 || 12 || 5 || 4 | |||
|- | |||
| '''Amarr''' || Amarr || Liberal Holders || || 10 || 8 || 12 || 5 || 4 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||