| Line 437: | Line 437: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Synth Sooth Sayer Booster | |||
| 2 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| +3% | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Standard Sooth Sayer Booster | |||
| 2 | |||
| 20% | |||
| | |||
| -20% | |||
| | |||
| -20% | |||
| | |||
| -20% | |||
| | |||
| +10% | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| -20% | |||
|- | |||
| Improved Sooth Sayer Booster | |||
| 2 | |||
| 30% | |||
| | |||
| -25% | |||
| | |||
| -25% | |||
| | |||
| -25% | |||
| | |||
| +15% | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| -25% | |||
|- | |||
| Strong Sooth Sayer Booster | |||
| 2 | |||
| 40% | |||
| | |||
| -30% | |||
| | |||
| -30% | |||
| | |||
| -30% | |||
| | |||
| +20% | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| -30% | |||
|- | |||
} | |||
} | } | ||