More actions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 3: | Line 3: | ||
|Fleet Doctrine Main Page | |Fleet Doctrine Main Page | ||
|[[Fleet_Doctrines|Introduction]] | |[[Fleet_Doctrines|Introduction]] | ||
|- | |||
|General Setups: | |||
|[[Uni_Tackle_and_EWar|Uni Tackle and E-War]] | |||
|- | |- | ||
|Main Fleet Types: | |Main Fleet Types: | ||
|[[Uni_Armor_Fleet|Uni Armor Fleet]] | |[[Uni_Armor_Fleet|Uni Armor Fleet]] | ||
|[[Uni_Shield_Fleet|Uni Kiting Shield Fleet]] | |[[Uni_Shield_Fleet|Uni Kiting Shield Fleet]] | ||
| Line 14: | Line 16: | ||
|[[Uni_RR_BS|Uni Remote Repair BS]] | |[[Uni_RR_BS|Uni Remote Repair BS]] | ||
|} | |} | ||