More actions
No edit summary |
|||
| Line 71: | Line 71: | ||
Dust 514 is a game you are in for the long haul. | Dust 514 is a game you are in for the long haul. | ||
{| class="wikitable" width="475px" | |||
!style="width:15%"|Skill Rank | |||
!style="width:17%"|Level 1 | |||
!style="width:17%"|Level 2 | |||
!style="width:17%"|Level 3 | |||
!style="width:17%"|Level 4 | |||
!style="width:17%"|Level 5 | |||
|- align="right" id="Skill_Rank_1" | |||
| 1||6,220||18,650||43,530||87,060||155,460 | |||
|- align="right" id="Skill_Rank_2" | |||
| 2||12,440||37,300||87,060||174,120||310,920 | |||
|- align="right" id="Skill_Rank_3" | |||
| 3||18,660||55,950||130,590||261,180||466,380 | |||
|- align="right" id="Skill_Rank_4" | |||
| 4||24,880||74,600||174,120||348,240||621,840 | |||
|- align="right" id="Skill_Rank_5" | |||
| 5||31,100||93,250||217,650||435,300||777,300 | |||
|- align="right" id="Skill_Rank_6" | |||
| 6||37,320||111,900||261,180||522,360||932,760 | |||
|- align="right" id="Skill_Rank_7" | |||
| 7||43,540||130,550||304,710||609,420||1,088,220 | |||
|- align="right" id="Skill_Rank_8" | |||
| 8||49,760||149,200||348,240||696,480||1,243,680 | |||
|- align="right" id="Skill_Rank_9" | |||
| 9||55,980||167,850||391,770||783,540||1,399,140 | |||
|- align="right" id="Skill_Rank_10" | |||
| 10||62,200||186,500||435,300||870,600||1,554,600 | |||
|- align="right" id="Skill_Rank_11" | |||
| 11||68,420||205,150||478,830||957,660||1,710,060 | |||
|- align="right" id="Skill_Rank_12" | |||
| 12||74,640||223,800||522,360||1,044,720||1,865,520 | |||
|- align="right" id="Skill_Rank_13" | |||
| 13||80,860||242,450||565,890||1,131,780||2,020,980 | |||
|- align="right" id="Skill_Rank_14" | |||
| 14||87,080||261,100||609,420||1,218,840||2,176,440 | |||
|- align="right" id="Skill_Rank_15" | |||
| 15||93,300||279,750||652,950||1,305,900||2,331,900 | |||
|- align="right" id="Skill_Rank_16" | |||
| 16||99,520||298,400||696,480||1,392,960||2,487,360 | |||
|- align="right" id="Skill_Rank_17" | |||
| 17||105,740||317,050||740,010||1,480,020||2,642,820 | |||
|- align="right" id="Skill_Rank_18" | |||
| 18||111,960||335,700||783,540||1,567,080||2,798,280 | |||
|- align="right" id="Skill_Rank_19" | |||
| 19||118,180||354,350||827,070||1,654,140||2,953,740 | |||
|- align="right" id="Skill_Rank_20" | |||
| 20||124,400||373,000||870,600||1,741,200||3,109,200 | |||
|} | |||
{{Back to Dust University}} | {{Back to Dust University}} | ||