More actions
Death Scyhe (talk | contribs) |
Death Scyhe (talk | contribs) |
||
| Line 41: | Line 41: | ||
|J4yne C0bb ||19:00 – 03:00 ||Logistics || || || | |J4yne C0bb ||19:00 – 03:00 ||Logistics || || || | ||
|- | |- | ||
| || || || || || | |Kevall Longstride ||18:00-01:00 ||Assault || || Yes ||Yes | ||
|- | |||
|Alcare Xavier Golden ||05:00-07:00 ||Sniper/Logistics || || || | |||
|- | |||
|Ryean Redshirt ||02:00 – 06:00 ||Assault || || || | |||
|- | |||
|Jebus McKing ||1800 - 2200 ||Logistics (Field) || || Yes ||Yes | |||
|- | |||
|Bustuarii ||Various ||Assault/Scout || || || | |||
|- | |||
|Galdor Seregon || ||Assault || || || | |||
|- | |||
|Tebil ||22:00-06:00 ||Logistics (Medic) || || || | |||
|- | |||
|Cariuss Shadow ||01:00-15:00 ||Logistics ||Dropship || Yes || | |||
|- | |||
|Flaminius Aurelius Julius ||20:00-0300 ||Heavy/Assault || || Yes || | |||
|- | |- | ||
| || || || || || | | || || || || || | ||