More actions
Death Scyhe (talk | contribs) |
Death Scyhe (talk | contribs) |
||
| Line 20: | Line 20: | ||
|Dalayda Mandana ||21:00-23:00 ||Assault/Scout(Sniper) || || || | |Dalayda Mandana ||21:00-23:00 ||Assault/Scout(Sniper) || || || | ||
|- | |- | ||
| Death Scyhe || 20:00 - 0800 || Heavy/Assault || LAV || Yes|| Yes | |Death Scyhe || 20:00 - 0800 || Heavy/Assault || LAV || Yes|| Yes | ||
|- | |- | ||
|Flaminius Aurelius Julius ||20:00-0300 ||Heavy/Assault || || Yes || | |Flaminius Aurelius Julius ||20:00-0300 ||Heavy/Assault || || Yes || | ||
| Line 49: | Line 49: | ||
|- | |- | ||
|Ryean Redshirt ||02:00 – 06:00 ||Assault || || || | |Ryean Redshirt ||02:00 – 06:00 ||Assault || || || | ||
|- | |||
|Quidam Bruja || |||| || || | |||
|- | |- | ||
|Sherrad Ventonii ||24:00-09:00 ||Scout/Sniper || || Yes|| | |Sherrad Ventonii ||24:00-09:00 ||Scout/Sniper || || Yes|| | ||