More actions
Axel defour (talk | contribs) |
Axel defour (talk | contribs) |
||
| Line 145: | Line 145: | ||
| Armor Resist | | Armor Resist | ||
| 4% (per level Amarr Frigate) | | 4% (per level Amarr Frigate) | ||
|- | |||
| [[File:Logo_faction_amarr_empire_clean.png|48px]] | |||
| [[Maller]] | |||
| Cruiser | |||
| Armor Resist | |||
| 4% (per level Amarr Cruiser) | |||
|} | |} | ||
= Remote Repair = | = Remote Repair = | ||