More actions
Axel defour (talk | contribs) |
Axel defour (talk | contribs) |
||
| Line 11: | Line 11: | ||
== Optimal Range == | == Optimal Range == | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| [[File:Logo_faction_amarr_empire_clean.png|48px]] | |||
| [[Imperial Navy Slicer]] | |||
| Frigate | |||
| Small Energy Turret | |||
| 10% (per level Amarr Frigate) | |||
|- | |||
| [[File:Logo_faction_amarr_empire_clean.png|48px]] | | [[File:Logo_faction_amarr_empire_clean.png|48px]] | ||
| [[Coercer]] | | [[Coercer]] | ||