More actions
Axel defour (talk | contribs) |
Axel defour (talk | contribs) |
||
| Line 935: | Line 935: | ||
| [[Tormentor]] | | [[Tormentor]] | ||
| Frigate | | Frigate | ||
| Small Energy Turret | |||
| 10% (per level Amarr Frigate) | |||
|- | |||
| [[File:Logo faction amarr empire clean.png|32px]] | |||
| [[Crusader]] | |||
| Interceptor | |||
| Small Energy Turret | | Small Energy Turret | ||
| 10% (per level Amarr Frigate) | | 10% (per level Amarr Frigate) | ||