More actions
→Pirate Faction: Ashimmu -Kronos |
|||
| Line 204: | Line 204: | ||
|- | |- | ||
| [[Orthrus]]||25||25|||||||||||||||| | | [[Orthrus]]||25||25|||||||||||||||| | ||
|- | |||
| [[Ashimmu]]||40 - 70||40 - 70|||||||||||||||| | |||
|- | |- | ||
| [[Worm]]||30 - 50||25||*|||||||||||||| | | [[Worm]]||30 - 50||25||*|||||||||||||| | ||
| Line 212: | Line 214: | ||
|- | |- | ||
| [[Barghest]]||50||75|||||||||||||||| | | [[Barghest]]||50||75|||||||||||||||| | ||
|- | |- | ||
| [[Astero]]||75||25||20% - 100%|||||||||||||| | | [[Astero]]||75||25||20% - 100%|||||||||||||| | ||