More actions
Dama arishe (talk | contribs) m Added hull/ehp |
Dama arishe (talk | contribs) m Who knew pipes were so important to MediaWiki. |
||
| Line 504: | Line 504: | ||
| {{icon|missile}} | | {{icon|missile}} | ||
| 25px | | 25px | ||
|- | |||
| EHP / Hull | | EHP / Hull | ||
| style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|hull}}</nowiki> | | style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|hull}}</nowiki> | ||