More actions
Added track disruptor |
Added icons for Windows, Macintosh and Linux. |
||
| Line 118: | Line 118: | ||
| corporation | alliance = icon_corporation.png | | corporation | alliance = icon_corporation.png | ||
| orbit = icon_orbit.png | | orbit = icon_orbit.png | ||
| windows | win = icon_os_windows.png | |||
| macintosh | mac = icon_os_macintosh.png | |||
| linux = icon_os_linux.png | |||
| container large secure | large secure container = icon_container_large_secure.png | | container large secure | large secure container = icon_container_large_secure.png | ||
| container large | large container = icon_container_large.png | | container large | large container = icon_container_large.png | ||
| Line 739: | Line 742: | ||
| {{icon|orbit}} | | {{icon|orbit}} | ||
| 64px | | 64px | ||
|- | |||
| Windows | |||
| style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|win}}</nowiki> | |||
| {{icon|win}} | |||
| 128px | |||
|- | |||
| Macintosh | |||
| style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|mac}}</nowiki> | |||
| {{icon|mac}} | |||
| 128px | |||
|- | |||
| Linux | |||
| style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|linux}}</nowiki> | |||
| {{icon|linux}} | |||
| 128px | |||
|} | |} | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||