More actions
m Fixing the battlecruiser/strategic cruiser comment. |
|||
| Line 50: | Line 50: | ||
| valign="top" style="background:#333333;" | <nowiki>{{incursion sites|assault sites}} </nowiki> | | valign="top" style="background:#333333;" | <nowiki>{{incursion sites|assault sites}} </nowiki> | ||
| valign="top" | {{incursion sites|assault sites}} | | valign="top" | {{incursion sites|assault sites}} | ||
|- | |||
| valign="top" | Assault sites<br>(Overwhelmed Civilian Facility) | |||
| valign="top" style="background:#333333;" | <nowiki>{{incursion sites|assault sites|ocf}} </nowiki> | |||
| valign="top" | {{incursion sites|assault sites|ocf}} | |||
|- | |||
| valign="top" | Assault sites<br>(Nation Consolidation Network) | |||
| valign="top" style="background:#333333;" | <nowiki>{{incursion sites|assault sites|ncn}} </nowiki> | |||
| valign="top" | {{incursion sites|assault sites|ncn}} | |||
|- | |- | ||
| valign="top" | Headquarter sites | | valign="top" | Headquarter sites | ||