More actions
| Line 159: | Line 159: | ||
|align="right"| 761 | |align="right"| 761 | ||
|- | |- | ||
|align="right"| 40000 | |||
|align="right"| 6000 | |||
|align="right"| 6005 | |||
|- | |||
|} | |} | ||
| Line 159: | Line 159: | ||
|align="right"| 761 | |align="right"| 761 | ||
|- | |- | ||
|align="right"| 40000 | |||
|align="right"| 6000 | |||
|align="right"| 6005 | |||
|- | |||
|} | |} | ||