More actions
m added update template |
|||
| Line 90: | Line 90: | ||
|24 | |24 | ||
|- | |- | ||
| | |B520 | ||
| | |Highsec | ||
| | |5,000,000,000 | ||
| | |300,000,000 | ||
| | |500,000,000 | ||
| | |7 | ||
| | |24 | ||
|- | |||
|B735 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
|C125 | |C125 | ||
| Line 137: | Line 145: | ||
|8 | |8 | ||
|24 | |24 | ||
|- | |||
|C414 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
|D364 | |D364 | ||
| Line 193: | Line 209: | ||
|9 | |9 | ||
|24 | |24 | ||
|- | |||
|E587 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|F135 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|F355 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
|G009 | |G009 | ||
| Line 249: | Line 289: | ||
|8 | |8 | ||
|24 | |24 | ||
|- | |||
|K162 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
|K329 | |K329 | ||
| Line 273: | Line 321: | ||
|1 | |1 | ||
|16 | |16 | ||
|- | |||
|L031 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
|L477 | |L477 | ||
| Line 290: | Line 346: | ||
|24 | |24 | ||
|- | |- | ||
| | |M001 | ||
|Class 4 W-Space | |Class 4 W-Space | ||
|Unknown | |Unknown | ||
| Line 297: | Line 353: | ||
|1 | |1 | ||
|16 | |16 | ||
|- | |||
|M164 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
|M267 | |M267 | ||
| Line 425: | Line 489: | ||
|1 | |1 | ||
|16 | |16 | ||
|- | |||
|Q063 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
|Q317 | |Q317 | ||
| Line 441: | Line 513: | ||
|8 | |8 | ||
|16 | |16 | ||
|- | |||
|R259 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
|R474 | |R474 | ||
| Line 481: | Line 561: | ||
|6 | |6 | ||
|24 | |24 | ||
|- | |||
|S877 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
|T405 | |T405 | ||
| Line 489: | Line 577: | ||
|4 | |4 | ||
|16 | |16 | ||
|- | |||
|T458 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
|U210 | |U210 | ||
| Line 537: | Line 633: | ||
|6 | |6 | ||
|24 | |24 | ||
|- | |||
|V898 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
|V911 | |V911 | ||
| Line 545: | Line 649: | ||
|5 | |5 | ||
|24 | |24 | ||
|- | |||
|V928 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
|W237 | |W237 | ||