More actions
No edit summary |
Add C008 |
||
| Line 103: | Line 103: | ||
|0 | |0 | ||
| | | | ||
|16 | |||
|- | |||
|C008 | |||
|Class 5 W-space | |||
|1,000,000,000 | |||
|5,000,000 | |||
|500,000,000 | |||
|5 | |||
|16 | |16 | ||
|- | |- | ||
No edit summary |
Add C008 |
||
| Line 103: | Line 103: | ||
|0 | |0 | ||
| | | | ||
|16 | |||
|- | |||
|C008 | |||
|Class 5 W-space | |||
|1,000,000,000 | |||
|5,000,000 | |||
|500,000,000 | |||
|5 | |||
|16 | |16 | ||
|- | |- | ||