More actions
m →Loot |
|||
| Line 149: | Line 149: | ||
|- | |- | ||
| 9th Tier Overseer's Effects | | 9th Tier Overseer's Effects | ||
| | | 2.10M ISK | ||
| 100% drop rate | | 100% drop rate | ||
|- | |- | ||
| 10th Tier Overseer's Effects | | 10th Tier Overseer's Effects | ||
| | | 3.36M ISK | ||
| 100% drop rate | | 100% drop rate | ||
|- | |- | ||
| 11th Tier Overseer's Effects | | 11th Tier Overseer's Effects | ||
| | | 6.30M ISK | ||
| 100% drop rate | | 100% drop rate | ||
|- | |- | ||
| 12th Tier Overseer's Effects | | 12th Tier Overseer's Effects | ||
| | | 9.90M ISK | ||
| 100% drop rate | |||
|- | |||
| 14th Tier Overseer's Effects | |||
| 17.2M ISK | |||
| 100% drop rate | |||
|- | |||
| 15th Tier Overseer's Effects | |||
| 21.8M ISK | |||
| 100% drop rate | | 100% drop rate | ||
|} | |} | ||
| Line 172: | Line 180: | ||
! Comments | ! Comments | ||
|- | |- | ||
| | | Aug 2016 | ||
| | | 9th - 15th Tier Overseer's Personal Effects & drone alloys | ||
| | | 65.1M ISK | ||
| | | 721 m³ (661m³ alloys) | ||
|} | |} | ||
= Escalation = | = Escalation = | ||