More actions
Reformatted the pictures consistent with the better format in "By Type" |
|||
| Line 29: | Line 29: | ||
|- | |- | ||
|1.0 | |1.0 | ||
|[File:Lava1_0-Loguttur-II.png|200px|frameless]] [[File:Lava1_0-Vullat-IV.png|200px|frameless]] [[File:Lava-1_0-Hulm-II.png|200px|frameless]] | | [[File:Lava1_0-Loguttur-II.png|200px|frameless]] [[File:Lava1_0-Vullat-IV.png|200px|frameless]] [[File:Lava-1_0-Hulm-II.png|200px|frameless]] | ||
|- | |- | ||
|0.9 | |0.9 | ||
| Line 60: | Line 60: | ||
| 0.0 | | 0.0 | ||
| [[File:Lava00-PF-346-I.png|200px|frameless]] [[File:Lava00-93PI-4-III.png|200px|frameless]] [[File:Lava00-93PI-4-I.png|200px|frameless]] | | [[File:Lava00-PF-346-I.png|200px|frameless]] [[File:Lava00-93PI-4-III.png|200px|frameless]] [[File:Lava00-93PI-4-I.png|200px|frameless]] | ||
|- | |||
|} | |||
== Temperate == | == Temperate == | ||