More actions
→Room 1: NPC names/numbers |
|||
| Line 194: | Line 194: | ||
| 7,500 | | 7,500 | ||
| | | | ||
|- | |||
| Mid-Grade Asklepian Gamma (Implant) | |||
| 78.2 mil | |||
| Second location | |||
|- | |||
| Shadow Serpentis Medium Plasma Smartbomb | |||
| 6.6 mil | |||
| Third location | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable complex collapsible collapsed" | {| class="wikitable complex collapsible collapsed" | ||