More actions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 76: | Line 76: | ||
|- | |- | ||
|Standard Container | |Standard Container | ||
|{{icon| | |{{icon|tick|16}} | ||
|{{icon| | |{{icon|cross|16}} | ||
|{{icon| | |{{icon|cross|16}} | ||
|120 - 780 | |120 - 780 | ||
|- | |- | ||
|Audit Log Container | |Audit Log Container | ||
|{{icon| | |{{icon|tick|16}} | ||
|{{icon| | |{{icon|tick|16}} | ||
|{{icon| | |{{icon|tick|16}} | ||
|120 - 780 | |120 - 780 | ||
|- | |||
|Secure Container | |||
|{{icon|tick|16}} | |||
|{{icon|tick|16}} | |||
|{{icon|tick|16}} | |||
|120 - 3900 | |||
|- | |- | ||
|Station Container | |Station Container | ||
|{{icon| | |{{icon|cross|16}} | ||
|{{icon| | |{{icon|tick|16}} | ||
|{{icon| | |{{icon|cross|16}} | ||
|1.000.000 - 100.000.000 | |1.000.000 - 100.000.000 | ||
|- | |- | ||
|Freight Container | |Freight Container | ||
|{{icon| | |{{icon|cross|16}} | ||
|{{icon| | |{{icon|cross|16}} | ||
|{{icon| | |{{icon|cross|16}} | ||
|1.000 - 250.000 | |1.000 - 250.000 | ||
|} | |} | ||