Biwako Acami (talk | contribs) |
Biwako Acami (talk | contribs) →Stats: Adding hostile space stat |
||
| Line 273: | Line 273: | ||
{{Template:Clear}} | {{Template:Clear}} | ||
== Hostile Space == | |||
{|class="wikitable sortable" style="text-align:center;font-size:18px;float:left;clear:left;width:40%" | |||
|+ style="margin-bottom:10px;" | Top Hangouts | |||
!# | |||
!System | |||
!ISK Destroyed | |||
!Kills | |||
|- | |||
|1 | |||
|Aldranette | |||
|7,218,192,980.01 | |||
|7 | |||
|- | |||
|2 | |||
|Tama | |||
|5,087,814,731.35 | |||
|39 | |||
|- | |||
|3 | |||
|Sujarento | |||
|4,879,283,887.32 | |||
|14 | |||
|- | |||
|4 | |||
|Hikkoken | |||
|1,049,133,176.86 | |||
|13 | |||
|- | |||
|5 | |||
|Vlillirier | |||
|1,035,856,715.63 | |||
|30 | |||
|- | |||
|6 | |||
|Reitsato | |||
|758,624,946.63 | |||
|3 | |||
|- | |||
|7 | |||
|Pavanakka | |||
|584,358,784.01 | |||
|2 | |||
|- | |||
|8 | |||
|Nennamaila | |||
|490,864,259.75 | |||
|8 | |||
|- | |||
|9 | |||
|Kinakka | |||
|312,375,601.45 | |||
|2 | |||
|- | |||
|10 | |||
|Akidagi | |||
|183,039,797.59 | |||
|9 | |||
|} | |||
{|class="wikitable sortable" style="text-align:center;font-size:18px;float:right;clear:right;width:40%" | |||
|+ style="margin-bottom:10px;" | Rough Neighbourhood | |||
!# | |||
!System | |||
!ISK Loss | |||
!Lost | |||
|- | |||
|1 | |||
|Tama | |||
|1,399,483,086.98 | |||
|35 | |||
|- | |||
|2 | |||
|Vlillirier | |||
|1,315,114,222.40 | |||
|50 | |||
|- | |||
|3 | |||
|Pynekastoh | |||
|1,225,504,798.31 | |||
|19 | |||
|- | |||
|4 | |||
|Akidagi | |||
|997,265,705.43 | |||
|27 | |||
|- | |||
|5 | |||
|Aivonen | |||
|777,443,115.36 | |||
|17 | |||
|- | |||
|6 | |||
|Nennamaila | |||
|716,900,002.84 | |||
|16 | |||
|- | |||
|7 | |||
|Aldranette | |||
|591,769,260.34 | |||
|18 | |||
|- | |||
|8 | |||
|Hikkoken | |||
|500,797,611.30 | |||
|23 | |||
|- | |||
|9 | |||
|Rakapas | |||
|215,193,027.32 | |||
|13 | |||
|- | |||
|10 | |||
|Sujarento | |||
|199,157,759.25 | |||
|6 | |||
|} | |||