More actions
| Line 134: | Line 134: | ||
| WHC | | WHC | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6"|Frigate | ||
|T1 Frigate | |T1 Frigate | ||
| Y | | Y | ||
| Line 141: | Line 141: | ||
| Y | | Y | ||
| Y | | Y | ||
|- | |||
|Navy Faction Frigates | |||
| 0 | |||
| 10* | |||
| 10* | |||
| 0 | |||
| 0 | |||
|- | |- | ||
|Fleet Interceptor | |Fleet Interceptor | ||
| Line 148: | Line 155: | ||
| 15 | | 15 | ||
| 15 | | 15 | ||
|- | |||
|Assault Frigate | |||
| 0 | |||
| 20* | |||
| 20* | |||
| 20* | |||
| 15 | |||
|- | |||
|Electronic Attack Ships | |||
| 0 | |||
| 20* | |||
| 20* | |||
| 30* | |||
| 0 | |||
|- | |||
|T2 Logistics Frigate | |||
| 0 | |||
| 25* | |||
| 25* | |||
| 25* | |||
| 0 | |||
|- | |- | ||
|rowspan="2"|Destroyers | |rowspan="2"|Destroyers | ||
| Line 182: | Line 210: | ||
| 125 | | 125 | ||
| 125 | | 125 | ||
| | | 175* | ||
| 200* | | 200* | ||
| 250* | | 250* | ||