More actions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 17: | Line 17: | ||
| style="white-space: nowrap; text-align: right" | <!-- Logi FC --> 0 | | style="white-space: nowrap; text-align: right" | <!-- Logi FC --> 0 | ||
| style="white-space: nowrap; text-align: right" | <!-- E-War FC --> 0 | | style="white-space: nowrap; text-align: right" | <!-- E-War FC --> 0 | ||
| style="white-space: nowrap; text-align: right" | <!-- Damage Member --> | | style="white-space: nowrap; text-align: right" | <!-- Damage Member --> 18 | ||
| style="white-space: nowrap; text-align: right" | <!-- Logi Member --> 0 | | style="white-space: nowrap; text-align: right" | <!-- Logi Member --> 0 | ||
| style="white-space: nowrap; text-align: right" | <!-- E-War Member --> 7 | | style="white-space: nowrap; text-align: right" | <!-- E-War Member --> 7 | ||
| style="white-space: nowrap; text-align: right" | <!-- Total --> | | style="white-space: nowrap; text-align: right" | <!-- Total --> 25 | ||
|- | |- | ||
| Line 72: | Line 72: | ||
| style="white-space: nowrap; text-align: right" | <!-- Logi FC --> 0 | | style="white-space: nowrap; text-align: right" | <!-- Logi FC --> 0 | ||
| style="white-space: nowrap; text-align: right" | <!-- E-War FC --> 0 | | style="white-space: nowrap; text-align: right" | <!-- E-War FC --> 0 | ||
| style="white-space: nowrap; text-align: right" | <!-- Damage Member --> | | style="white-space: nowrap; text-align: right" | <!-- Damage Member --> 21 | ||
| style="white-space: nowrap; text-align: right" | <!-- Logi Member --> 1 | | style="white-space: nowrap; text-align: right" | <!-- Logi Member --> 1 | ||
| style="white-space: nowrap; text-align: right" | <!-- E-War Member --> 7 | | style="white-space: nowrap; text-align: right" | <!-- E-War Member --> 7 | ||
| style="white-space: nowrap; text-align: right" | <!-- Total --> | | style="white-space: nowrap; text-align: right" | <!-- Total --> 29 | ||
|} | |} | ||
| Line 92: | Line 92: | ||
! scope="col" | Region <!-- Wormhole Space, Null Space, Low Space, High Space --> | ! scope="col" | Region <!-- Wormhole Space, Null Space, Low Space, High Space --> | ||
! scope="col" | Links <!-- Notice, AAR, zKillboard --> | ! scope="col" | Links <!-- Notice, AAR, zKillboard --> | ||
|- | |||
! scope="row" style="white-space: nowrap" | <!-- Date --> 2018 Sep 16 | |||
| style="white-space: nowrap" | <!-- Time --> 1730 | |||
| style="white-space: nowrap" | <!-- Corp --> E-Uni | |||
| style="white-space: nowrap" | <!-- Commander --> Ersin Oghuz | |||
| style="white-space: nowrap" | <!-- Fleet Doctrine --> Magic Merlin | |||
| style="white-space: nowrap" | <!-- Fleet Position : Member, FC/1ic, FC/2ic, FC/3ic, WC, SC --> Member | |||
| style="white-space: nowrap" | <!-- Fleet Role : Damage, Logi, EWar, Scout --> Damage | |||
| style="white-space: nowrap" | <!-- Ship Type : Frigate, Destroyer, Cruiser, Battle Cruiser, Battle Ship --> Frigate | |||
| style="white-space: nowrap" | <!-- Region : Wormhole Space, Null Space, Low Space, High Space --> Low Space | |||
| style="white-space: nowrap" | <!-- Links : Notice, AAR, zKillboard --> [https://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=266&t=110949 Notice] - [https://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=186&t=110971 AAR] - [https://zkillboard.com/character/2114083824/year/2018/month/9/ zKillboard] | |||
|- | |- | ||
Revision as of 04:27, 18 September 2018
| Fleet Hull Type | Fleet Commander | Damage Commander | Logi Commander | E-War Commander | Damage Member | Logi Member | E-War Member | Total |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Frigate | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 | 0 | 7 | 25 |
| Destroyer | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 |
| Cruiser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| Battle Cruiser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Battle Ship | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 21 | 1 | 7 | 29 |
| Date | Time | Corp | Commander | Fleet Doctrine | Fleet Position | Fleet Role | Ship Type | Region | Links |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 Sep 16 | 1730 | E-Uni | Ersin Oghuz | Magic Merlin | Member | Damage | Frigate | Low Space | Notice - AAR - zKillboard |
| 2018 Sep 09 | 1700 | E-Uni | Ersin Oghuz | Blap Vexor | Member | Logi | Cruiser | High Space | Notice - AAR - zKillboard |
| 2018 Sep 04 | 0100 | E-Uni | Ker'Tesh Tarir | Kite Frigate | Member | Damage | Frigate | Low Space | Notice - AAR - zKillboard |
| 2018 Aug 28 | 0100 | E-Uni | Ged Sinak | Brawl Frigate | Member | Damage | Frigate | Low Space | Notice - AAR - zKillboard |
| 2018 Aug 21 | 0100 | E-Uni | Ged Sinak | Brawl Destroyer | Member | Damage | Destroyer | Low Space | Notice - AAR - zKillboard |
| 2018 Aug 15 | 0130 | E-Uni | Ged Sinak | Brawl Frigate | Member | Damage | Frigate | Low Space | Notice - AAR - zKillboard |
| 2018 Aug 14 | 0100 | E-Uni | Reise Amatin | Brawl Destroyer | Member | Damage | Destroyer | Low Space | Notice - No AAR - zKillboard |
| 2018 Jul 24 | 1900 | E-Uni | Alexander Oromov | Brawl Frigate | Member | Damage | Frigate | Low Space | No Notice - AAR - zKillboard |
| 2018 Jul 24 | 0100 | E-Uni | Reise Amatin | Brawl Frigate | Member | Damage | Frigate | Low Space | Notice - No AAR - zKillboard |
| 2018 Jul 23 | 1800 | E-Uni | Union Pivo | Brawl Frigate | Member | Damage | Frigate | Low Space | Notice - AAR - zKillboard |
| 2018 Jul 12 | 0100 | E-Uni | Ged Sinak | Kite Destroyer | Member | Damage | Destroyer | Null Space | Notice - AAR - zKillboard |
| 2018 Jul 11 | 1800 | E-Uni | Hideo Date | Brawl Frigate | Member | Damage | Frigate | Low Space | Notice - AAR - zKillboard |
| 2018 Jul 09 | 1800 | E-Uni | Union Pivo | Brawl Frigate | Member | Damage | Frigate | Low Space | Notice - AAR - zKillboard |
| 2018 Jul 06 | 1800 | E-Uni | Hideo Date | Brawl Frigate | Member | Damage | Frigate | Low Space | Notice - AAR - zKillboard |
| 2018 Jul 05 | 1800 | E-Uni | Union Pivo | Brawl Frigate | Member | Damage | Frigate | Low Space | Notice - No AAR - zKillboard |
| 2018 Jul 04 | 1800 | E-Uni | Hideo Date | Brawl Frigate | Member | Damage | Frigate | Low Space | Notice - AAR - zKillboard |
| 2018 Jun 27 | 0100 | E-Uni | Ged Sinak | Kite Frigate | Member | EWar | Frigate | Low Space | Notice - AAR - zKillboard |
| 2018 Jun 26 | 1800 | E-Uni | Alexander Oromov | Open Frigate | Member | EWar | Frigate | Low Space | Notice - AAR - zKillboard |
| 2018 Jun 26 | 0100 | E-Uni | Reise Amatin | Armor Cruiser | Member | EWar | Frigate | Low Space | Notice - No AAR - zKillboard |
| 2018 Jun 25 | 1800 | E-Uni | Hideo Date | Open Frigate | Member | EWar | Frigate | Low Space | Notice - AAR - zKillboard |
| 2018 Jun 22 | 0400 | E-Uni | Reed Gryphon | HSC QR Fleet | Member | Damage | Frigate | High Space | No Notice - No AAR - zKillboard |
| 2018 Jun 23 | 0400 | E-Uni | Reed Gryphon | HSC QR Fleet | Member | Damage | Frigate | High Space | No Notice - No AAR - zKillboard |
| 2018 Jun 21 | 2300 | E-Uni | Cryptic Sharvas | Brawl Frigates | Member | Damage | Frigate | Null Space | Notice - AAR - zKillboard |
| 2018 Jun 21 | 0400 | E-Uni | Reed Gryphon | HSC QR Fleet | Member | Damage | Frigate | High Space | No Notice - AAR - zKillboard |
| 2018 Jun 21 | 0100 | E-Uni | Ged Sinak | Brawl Frigates | Member | Damage | Frigate | Low Space | Notice - AAR - zKillboard |
| 2018 Jun 18 | 1800 | E-Uni | Union Pivo | Brawl Frigates | Member | EWar | Frigate | Low Space | Notice - AAR - zKillboard |
| 2018 Jun 18 | 0600 | E-Uni | Reed Gryphon | HSC QR Fleet | Member | Damage | Frigate | High Space | No Notice - AAR - zKillboard |
| 2018 Jun 16 | 0600 | E-Uni | Reed Gryphon | HSC QR Fleet | Member | EWar | Frigate | High Space | No Notice - No AAR - zKillboard |
| 2018 Jun 15 | 1500 | E-Uni | De W Javqe | Open | Member | EWar | Frigate | Null Space | Notice - AAR - zKillboard |