More actions
Added the Praxis. |
No edit summary |
||
| Line 71: | Line 71: | ||
| [[Echelon]] | | [[Echelon]] | ||
| Frigate | | Frigate | ||
| | | CONCORD | ||
| Gift | | Gift | ||
| | | 2010 | ||
|- | |- | ||
| [[Echo]] | | [[Echo]] | ||
| Line 284: | Line 284: | ||
| Amarr Succession Tournaments | | Amarr Succession Tournaments | ||
| Winter, 2003, Winter, 2015 | | Winter, 2003, Winter, 2015 | ||
|- | |||
| [[Stratios Emergency Responder]] | |||
| Cruiser | |||
| SoE | |||
| Gift | |||
| Winter 2013 (presumably) | |||
|- | |- | ||
| [[Sukuuvestaa Heron]] | | [[Sukuuvestaa Heron]] | ||