Biwako Acami (talk | contribs) |
Biwako Acami (talk | contribs) |
||
| Line 52: | Line 52: | ||
|Larkvi | |Larkvi | ||
|6 | |6 | ||
| | |9 | ||
| | |15 | ||
| | |40.0 | ||
|- | |||
|Danny Algaert | |||
|5 | |||
|1 | |||
|6 | |||
|83.33 | |||
|- | |- | ||
|Mira Pinkdottir | |Mira Pinkdottir | ||
| Line 61: | Line 67: | ||
|8 | |8 | ||
|62.5 | |62.5 | ||
|- | |- | ||
|Erywin Chelien | |Erywin Chelien | ||
| Line 73: | Line 73: | ||
|10 | |10 | ||
|50.0 | |50.0 | ||
|- | |||
|Tori Moliko | |||
|5 | |||
|7 | |||
|12 | |||
|41.67 | |||
|- | |- | ||
|Professor Academiac | |Professor Academiac | ||
| Line 91: | Line 97: | ||
|16 | |16 | ||
|25.0 | |25.0 | ||
|- | |- | ||
|Lucius Septimus Severus | |Lucius Septimus Severus | ||
| Line 109: | Line 109: | ||
|6 | |6 | ||
|50.0 | |50.0 | ||
|- | |- | ||
|Mike Kingswell | |Mike Kingswell | ||
| Line 127: | Line 121: | ||
|11 | |11 | ||
|18.18 | |18.18 | ||
|- | |||
|Finzel | |||
|2 | |||
|14 | |||
|16 | |||
|12.5 | |||
|- | |||
|Reid Deleuze | |||
|1 | |||
|1 | |||
|2 | |||
|50.0 | |||
|- | |- | ||
|Gideon Mastracci | |Gideon Mastracci | ||
| Line 146: | Line 152: | ||
|100.0 | |100.0 | ||
|- | |- | ||
| | |Arndal Chelien | ||
|0 | |0 | ||
|1 | |1 | ||
| Line 158: | Line 164: | ||
|0.0 | |0.0 | ||
|- | |- | ||
| | |Drak N'Gol | ||
|0 | |0 | ||
|1 | |1 | ||
| Line 164: | Line 170: | ||
|0.0 | |0.0 | ||
|- | |- | ||
| | |Ito Fonulique | ||
|0 | |0 | ||
|1 | |1 | ||
| Line 176: | Line 176: | ||
|0.0 | |0.0 | ||
|- | |- | ||
| | |Khalista Hemah | ||
|0 | |0 | ||
| | |4 | ||
| | |4 | ||
|0.0 | |0.0 | ||
|- | |- | ||
| | |Minako Acami | ||
|0 | |0 | ||
| | |2 | ||
| | |2 | ||
|0.0 | |0.0 | ||
|- | |- | ||
| | |Waruiru | ||
|0 | |0 | ||
|1 | |1 | ||