More actions
Sivaira Chen (talk | contribs) |
Sivaira Chen (talk | contribs) |
||
| Line 10: | Line 10: | ||
|- | |- | ||
| Max Pilots || 3 | | Max Pilots || 3 | ||
|- | |||
| Rewards || 150,000 ISK | |||
|} | |} | ||
| Line 10: | Line 10: | ||
|- | |- | ||
| Max Pilots || 3 | | Max Pilots || 3 | ||
|- | |||
| Rewards || 150,000 ISK | |||
|} | |} | ||