More actions
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
| Line 50: | Line 50: | ||
! Comments | ! Comments | ||
|- | |- | ||
| rowspan= | | rowspan=1 | May 2020 | ||
| Sentient Drone Damage Amplifier | | Sentient Drone Damage Amplifier | ||
| 146M ISK | | 146M ISK | ||
| rowspan= | | rowspan=1 | | ||
|- | |||
| rowspan=1 | May 2020 | |||
| Drone Capillary Fluid | |||
| 3.5M ISK | |||
| rowspan=1 | | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||