More actions
Maximus Stuu (talk | contribs) No edit summary |
Changes reflecting Resource Distribution Update |
||
| Line 10: | Line 10: | ||
! scope="col" | m³ total | ! scope="col" | m³ total | ||
|- | |- | ||
| | | Pyroxeres | ||
| align="center" | 3 | | align="center" | - | ||
| align="center" | | | align="center" | 200,000 | ||
| align="center" | | | align="center" | 0,3 | ||
| align="center" | | | align="center" | 60,000 | ||
|- | |||
| Omber | |||
| align="center" | - | |||
| align="center" | 10,000 | |||
| align="center" | 0,6 | |||
| align="center" | 6,000 | |||
|- | |- | ||
| Bistot | | Bistot | ||
| align="center" | | | align="center" | - | ||
| align="center" | | | align="center" | 40,000 | ||
| align="center" | 16 | | align="center" | 16 | ||
| align="center" | | | align="center" | 640,000 | ||
|- | |- | ||
| | | Arkonor | ||
| align="center" | | align="center" | - | ||
| align="center" | 25,000 | |||
|- | |||
| align="center" | | |||
| align="center" | 16 | | align="center" | 16 | ||
| align="center" | | | align="center" | 400,000 | ||
|- | |- | ||
| Mercoxit | | Mercoxit | ||
| align="center" | | | align="center" | - | ||
| align="center" | | | align="center" | 1,500 | ||
| align="center" | 40 | | align="center" | 40 | ||
| align="center" | | | align="center" | 60,000 | ||
|- | |- | ||
| Sum | | Sum | ||