Shadylives (talk | contribs) No edit summary |
|||
| Line 183: | Line 183: | ||
| Coreli B-Type EM coating | | Coreli B-Type EM coating | ||
| 0 ISK | | 0 ISK | ||
| From Overseer Frigate | |||
|- | |||
| rowspan=1 | December 2020 | |||
| Daredevil BPC | |||
| 50M ISK | |||
| From Overseer Frigate | | From Overseer Frigate | ||
|} | |} | ||