Daltons Dale (talk | contribs) |
|||
| Line 188: | Line 188: | ||
| Daredevil BPC | | Daredevil BPC | ||
| 50M ISK | | 50M ISK | ||
| From Overseer Frigate | |||
|- | |||
| rowspan=2 | Januari 2021 | |||
| Coreli B-Type 1MN Afterburner | |||
| 19.2M ISK | |||
| From Overseer Frigate | |||
|- | |||
| Shadow Serpentis Stasis Webifier | |||
| 74.8M ISK | |||
| From Overseer Frigate | | From Overseer Frigate | ||
|} | |} | ||