Edswifa Rova (talk | contribs) No edit summary |
Edswifa Rova (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 50: | Line 50: | ||
|2018/02/24 | |2018/02/24 | ||
|Joined Eve University | |Joined Eve University | ||
|- | |||
|2019/02/15 | |||
|Became a hauling officer for the [[Averon_Mining_Campus|AMC]] | |||
|} | |} | ||