More actions
→Wormhole, Wormhole Size and Stability Information: Trig WHs update according to forums |
|||
| Line 849: | Line 849: | ||
|- | |- | ||
|U372 | |U372 | ||
| | |Drone Nullsec (0.0) | ||
|Triglavian Space | |Triglavian Space | ||
|1,000,000 | |1,000,000 | ||
| Line 858: | Line 858: | ||
|- | |- | ||
|F216 | |F216 | ||
| | |Class 2 to Class 6 W-Space | ||
|Triglavian Space | |Triglavian Space | ||
|1,000,000 | |1,000,000 | ||
| Line 867: | Line 867: | ||
|- | |- | ||
|C729 | |C729 | ||
| | |Highsec | ||
|Triglavian Space | |Triglavian Space | ||
|1,000,000,000 | |1,000,000,000 | ||
| Line 874: | Line 874: | ||
|25 | |25 | ||
|16 | |16 | ||
|- | |||
|R081 | |||
|Triglavian Space | |||
|Class 4 W-Space | |||
|no info | |||
|450,000 | |||
|no info | |||
|no info | |||
|no info | |||
|- | |||
|X450 | |||
|Triglavian Space | |||
|Drone Nullsec (0.0) | |||
|1,000,000,000 | |||
|375,000 | |||
|no info | |||
|no info | |||
|no info | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||