More actions
CombatSmurf (talk | contribs) |
Added loot drop |
||
| Line 115: | Line 115: | ||
| 200 M ISK | | 200 M ISK | ||
| Fourth location | | Fourth location | ||
|- | |||
| Mid-Grade Asklepian Beta (Implant) | |||
| 61 M ISK | |||
| First location | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Added loot drop |
|||
| Line 115: | Line 115: | ||
| 200 M ISK | | 200 M ISK | ||
| Fourth location | | Fourth location | ||
|- | |||
| Mid-Grade Asklepian Beta (Implant) | |||
| 61 M ISK | |||
| First location | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||