| Line 91: | Line 91: | ||
|- | |- | ||
| [https://evemaps.dotlan.net/corp/Polaris_Breach_Corp Polaris Breach Corp] || 2021/05/23 || 2021/05/24 || [http://EVEWarReport.com/?ref=4825e8022b21c57 Link] | | [https://evemaps.dotlan.net/corp/Polaris_Breach_Corp Polaris Breach Corp] || 2021/05/23 || 2021/05/24 || [http://EVEWarReport.com/?ref=4825e8022b21c57 Link] | ||
|- | |||
| [https://evemaps.dotlan.net/alliance/E.X.I.L.E E.X.I.L.E] || 2021/06/25 || || | |||
|} | |} | ||