| Line 95: | Line 95: | ||
|- | |- | ||
| [https://evemaps.dotlan.net/alliance/E.X.I.L.E E.X.I.L.E] || 2021/06/25 || || | | [https://evemaps.dotlan.net/alliance/E.X.I.L.E E.X.I.L.E] || 2021/06/25 || || | ||
|- | |||
| [https://evemaps.dotlan.net/alliance/WeR4 WeR4] || 2021/06/27 || || | |||
|} | |} | ||