More actions
m →Storyline missions: Add mission |
m →Storyline missions: Add mission |
||
| Line 368: | Line 368: | ||
| Orduin | | Orduin | ||
| Limited Neural Boost | | Limited Neural Boost | ||
|- | |||
| 202109301612 | |||
| Wartime Advances | |||
| Courier | |||
| 32x Crate of Experimental ECM Hybrid Rounds | |||
| Yvalaert Saston | |||
| 1 | |||
| Security | |||
| Orduin | |||
| | |||
|- | |- | ||