| Line 70: | Line 70: | ||
|- | |- | ||
! [[EVE University Ribbons|RIBBON]] || NAME || DETAILS | ! [[EVE University Ribbons|RIBBON]] || NAME || DETAILS | ||
|- | |||
| [[File:Ribbon-EVEGate.png]] || Pilgrim || Visit the EVE Gate. | |||
|- | |- | ||
| [[File:Ribbon-HSFighter.png]] || Highsec Fighter || Get 100 kills in highsec. | | [[File:Ribbon-HSFighter.png]] || Highsec Fighter || Get 100 kills in highsec. | ||