| Line 99: | Line 99: | ||
|- | |- | ||
| [https://evemaps.dotlan.net/alliance/WeR4 WeR4] || 2021/06/27 || 2021/06/30 || [http://EVEWarReport.com/?ref=a0550c31ee83c3f Link] | | [https://evemaps.dotlan.net/alliance/WeR4 WeR4] || 2021/06/27 || 2021/06/30 || [http://EVEWarReport.com/?ref=a0550c31ee83c3f Link] | ||
|- | |||
| [https://evemaps.dotlan.net/alliance/R_I_O_T R I O T] || 2022/02/09 || || | |||
|} | |} | ||