Ezra Salaz (talk | contribs) m →Fleets |
Ezra Salaz (talk | contribs) m →Classes |
||
| Line 81: | Line 81: | ||
|- | |- | ||
| 2022-02-18 || Class (CORE) || Introduction to Logistics || [https://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=72&t=123242 Ezra Salaz] | | 2022-02-18 || Class (CORE) || Introduction to Logistics || [https://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=72&t=123242 Ezra Salaz] | ||
|- | |||
| 2022-03-09 || Class (CORE) || Introduction to Logistics || [https://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=72&t=123395 Ezra Salaz]<ref>Has yet to happen. Listed for future edit ease.</ref> | |||
|} | |} | ||