| Line 79: | Line 79: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
! Data site name !! Difficulty !! | ! Data site name !! Difficulty !! Info Shard !! Comm Tower !! Mainframe !! Databank | ||
|- | |- | ||
| Local <Faction> Mainframe || I || 2 || - || n/a || n/a | | Local <Faction> Mainframe || I || 2 || - || n/a || n/a | ||
| Line 96: | Line 96: | ||
|- | |- | ||
| Local <Faction> Minor Shipyard || IV || 3 || 2 || n/a || n/a | | Local <Faction> Minor Shipyard || IV || 3 || 2 || n/a || n/a | ||
|} | |||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
! Relic site name !! Difficulty !! Debris !! Rubble !! Remains !! Ruins | |||
|- | |||
| Crumbling <Faction> Antiquated Outpost || I || 3 || - || n/a || n/a | |||
|- | |||
| Crumbling <Faction> Excavation || I || 3 || - || n/a || n/a | |||
|- | |||
| Crumbling <Faction> Crystal Quarry || II || 4 || - || n/a || n/a | |||
|- | |||
| Crumbling <Faction> Solar Harvesters || II || 4 || - || n/a || n/a | |||
|- | |||
| Crumbling <Faction> Explosive Debris || III || 5 || - || n/a || n/a | |||
|- | |||
| Crumbling <Faction> Stone Formation || III || 5 || - || n/a || n/a | |||
|- | |||
| Crumbling <Faction> Abandoned Colony || IV || 5 || 1 || n/a || n/a | |||
|- | |||
| Crumbling <Faction> Mining Installation || IV || 5 || 1 || n/a || n/a | |||
|} | |} | ||