More actions
No Loot Man (talk | contribs) mNo edit summary |
|||
| Line 89: | Line 89: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan = 3 | Mar 2022 | |||
| T2 Implant | |||
| style="text-align:right" | 128M ISK | |||
| Mid-grade Amulet Delta | |||
|- | |||
| Dark Blood Modules | |||
| style="text-align:right" | 2M ISK | |||
| | |||
|- | |||
| random Loot | |||
| style="text-align:right" | 1,5M ISK | |||
| incl. Salvage | |||
|} | |} | ||
== Escalation == | == Escalation == | ||