Ezra Salaz (talk | contribs) m →Fleets |
Ezra Salaz (talk | contribs) m →Classes |
||
| Line 95: | Line 95: | ||
|- | |- | ||
| 2022-03-17 || Class (CORE) || Introduction to Logistics || [https://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=72&t=123465 Ezra Salaz] | | 2022-03-17 || Class (CORE) || Introduction to Logistics || [https://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=72&t=123465 Ezra Salaz] | ||
|- | |||
| 2022-03-13 || Class (CORE) || Introduction to Weapon Systems || [https://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=72&t=123376 Uryence] | |||
|- | |- | ||
| 2022-03-20 || Class (CORE) || Introduction to Bookmarks || [https://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=72&t=123469 Ezra Salaz]<ref name="upcoming">Upcoming class.</ref> | | 2022-03-20 || Class (CORE) || Introduction to Bookmarks || [https://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=72&t=123469 Ezra Salaz]<ref name="upcoming">Upcoming class.</ref> | ||