Ezra Salaz (talk | contribs) |
Ezra Salaz (talk | contribs) m →Fleets |
||
| Line 181: | Line 181: | ||
|- | |- | ||
| 2022-03-21 || FLEET || [https://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=186&t=123529 QRF] || Revenge is best served... by Carrier. || [[User:Sanctia Vitae|Sanctia Vitae]] | | 2022-03-21 || FLEET || [https://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=186&t=123529 QRF] || Revenge is best served... by Carrier. || [[User:Sanctia Vitae|Sanctia Vitae]] | ||
|- | |||
| 2022-03-27 || FLEET || FOB Bash || FOB Bash - [https://zkillboard.com/kill/99770010/ Cherore], Vaurent, Algogile and 2x in Ney. || [[User:Akshcorp|Akshcorp]] | |||
|} | |} | ||