Ezra Salaz (talk | contribs) m →Classes |
Ezra Salaz (talk | contribs) m →Fleets |
||
| Line 203: | Line 203: | ||
|- | |- | ||
| 2022-03-27 || FLEET || FOB Bash || FOB Bash - [https://zkillboard.com/kill/99770010/ Cherore], Vaurent, Algogile and 2x in Ney. || [[User:Akshcorp|Akshcorp]] | | 2022-03-27 || FLEET || FOB Bash || FOB Bash - [https://zkillboard.com/kill/99770010/ Cherore], Vaurent, Algogile and 2x in Ney. || [[User:Akshcorp|Akshcorp]] | ||
|- | |||
| 2022-04-09 || FLEET || WHC SBC || Abandoned Structure - [https://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=186&t=123658 AAR] - [https://zkillboard.com/kill/100061831/ zKill] || [[User:Vander Lazair|Vander Lazair]] | |||
|} | |} | ||