Ezra Salaz (talk | contribs) |
Ezra Salaz (talk | contribs) m →Classes |
||
| Line 130: | Line 130: | ||
|- | |- | ||
| 2022-03-30 || Class (CORE) || Introduction to Logistics || [https://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=72&t=123467 Ezra Salaz] | | 2022-03-30 || Class (CORE) || Introduction to Logistics || [https://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=72&t=123467 Ezra Salaz] | ||
|- | |||
| 2022-04-21 || Class || Introduction to Wormholes || [https://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=72&t=123718 Ezra Salaz] | |||
|- | |||
| 2022-04-23 || Class || Introduction to Wormhole PvE || [https://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=72&t=123720 Ezra Salaz] | |||
|- | |||
| 2022-04-24 || Class (CORE) || Introduction to Careers || [https://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=72&t=123721 Ezra Salaz] | |||
|} | |} | ||