More actions
m Change 23nd to 23rd. |
|||
| Line 58: | Line 58: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 200px" | ''The 23rd CCI Medalist''<br><big>'''Anidien Dallacort'''</big><br>Awarded 2021-12-31 || https://image.eveonline.com/Character/96815406_128.jpg | | style="width: 200px" | ''The 23rd CCI Medalist''<br><big>'''Anidien Dallacort'''</big><br>Awarded 2021-12-31 || https://image.eveonline.com/Character/96815406_128.jpg | ||
|- | |||
| style="width: 200px" | ''The 24th CCI Medalist''<br><big>'''Professor Academiac'''</big><br>Awarded 2022-04-18 || https://image.eveonline.com/Character/94343247_128.jpg | |||
|} | |} | ||