Ezra Salaz (talk | contribs) |
Ezra Salaz (talk | contribs) m →Fleets |
||
| Line 216: | Line 216: | ||
|- | |- | ||
| 2022-04-14 || FLEET || NullSec Roam || [https://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=266&t=123679 NSC Pick-Up Fleet] - [https://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=186&t=123693&hilit=FireFrost AAR] || [[User:Uryence|Uryence]] | | 2022-04-14 || FLEET || NullSec Roam || [https://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=266&t=123679 NSC Pick-Up Fleet] - [https://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=186&t=123693&hilit=FireFrost AAR] || [[User:Uryence|Uryence]] | ||
|- | |||
| 2022-04-23 || FLEET || Shared Can || [https://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?t=123715 Undocking for our Stupid Mental Health] - [https://zkillboard.com/kill/100388194/ Primary] || [[User:unstable unit|unstable unit]] | |||
|} | |} | ||