| Line 41: | Line 41: | ||
| 52.8h | | 52.8h | ||
| 28,512 | | 28,512 | ||
|- | |||
| rowspan=3 | Potent | |||
| style="text-align:center;" rowspan=3 | +8 | |||
| None | |||
| style="text-align:center;" rowspan=3 | 12 | |||
| 48h | |||
| 34,560 | |||
|- | |||
| BY-805 | |||
| 50.4h | |||
| 36,288 | |||
|- | |||
| BY-810 | |||
| 52.8h | |||
| 38,016 | |||
|- | |||
| rowspan=3 | Master-at-Arms | |||
| style="text-align:center;" rowspan=3 | +10 | |||
| None | |||
| style="text-align:center;" rowspan=3 | 15 | |||
| 48h | |||
| 43,200 | |||
|- | |||
| BY-805 | |||
| 50.4h | |||
| 45360 | |||
|- | |||
| BY-810 | |||
| 52.8h | |||
| 47520 | |||
|} | |} | ||
Revision as of 15:26, 18 January 2023
Booster Temp
| Name | Attributes | Implant | SP/Min | Duration | Total SP |
|---|---|---|---|---|---|
| Basic | +4 | None | 6 | 48h | 17,280 |
| BY-805 | 50.4h | 18,144 | |||
| BY-810 | 52.8h | 19,008 | |||
| Extended | +6 | None | 9 | 48h | 25,920 |
| BY-805 | 50.4h | 27,216 | |||
| BY-810 | 52.8h | 28,512 | |||
| Potent | +8 | None | 12 | 48h | 34,560 |
| BY-805 | 50.4h | 36,288 | |||
| BY-810 | 52.8h | 38,016 | |||
| Master-at-Arms | +10 | None | 15 | 48h | 43,200 |
| BY-805 | 50.4h | 45360 | |||
| BY-810 | 52.8h | 47520 |