| Line 41: | Line 41: | ||
| 52.8h | | 52.8h | ||
| 28,512 | | 28,512 | ||
|- | |||
| rowspan=3 | Potent | |||
| style="text-align:center;" rowspan=3 | +8 | |||
| None | |||
| style="text-align:center;" rowspan=3 | 12 | |||
| 48h | |||
| 34,560 | |||
|- | |||
| BY-805 | |||
| 50.4h | |||
| 36,288 | |||
|- | |||
| BY-810 | |||
| 52.8h | |||
| 38,016 | |||
|- | |||
| rowspan=3 | Master-at-Arms | |||
| style="text-align:center;" rowspan=3 | +10 | |||
| None | |||
| style="text-align:center;" rowspan=3 | 15 | |||
| 48h | |||
| 43,200 | |||
|- | |||
| BY-805 | |||
| 50.4h | |||
| 45360 | |||
|- | |||
| BY-810 | |||
| 52.8h | |||
| 47520 | |||
|} | |} | ||