More actions
m Fix typo. |
No edit summary |
||
| Line 54: | Line 54: | ||
== Agency Campaign == | == Agency Campaign == | ||
=== Rewards === | |||
for completing eventchallanges | |||
{| class="wikitable" style="background-color:#2B0C22;" | |||
|+ Event Rewards | |||
|- | |||
!rowspan=2 style="background-color:#AE3388;" | Points !! colspan=2 style="background-color:#828D99;"| DED !! colspan=2 style="background-color:#205FCF| Underground Smugglers | |||
|- style="background-color:#AE3388;" | |||
! Icon !! Reward !! Icon !! Reward | |||
|- | |||
| 75 || [[File:Icon boosterAgencyDamage.png|link=|32px]] || [[Apotheosis]] Capsuleer Day XX SKIN || [[File:Icon boosterAgencySpeed.png|link=|32px]] || [[Apotheosis]] Capsuleer Day XX SKIN | |||
|- | |||
| 150 || [[File:Event Booster Yellow II.png|link=|32px]] || SoCT Scan Booster II || [[File:Event Booster Yellow II.png|link=|32px]] || Guri Malakim Observability Booster II | |||
|- | |||
| 225 || [[File:Versus Redforce SKIN.png|link=|32px]] || [[Sunesis]] Capsuleer Day XX SKIN || [[File:Versus Blueforce SKIN.png|link=|32px]] || [[Sunesis]] Capsuleer Day XX SKIN | |||
|- | |||
| 300 || [[File:Event Booster Purple II.png|link=|32px]] || SoCT Armor Booster II || [[File:Event Booster Purple II.png|link=|32px]] || Guri Malakim Shield Booster II | |||
|- | |||
| 375 || [[File:Versus Redforce SKIN.png|link=|32px]] || [[Praxis]] Capsuleer Day XX SKIN || [[File:Versus Blueforce SKIN.png|link=|32px]] || [[Praxis]] Capsuleer Day XX SKIN | |||
|- | |||
| 450 || [[File:Event Booster Green II.png|link=|32px]] || SoCT Agility Booster II || [[File:Event Booster Green II.png|link=|32px]] || Guri Malakim Turret Booster II | |||
|- | |||
| 525 || [[File:Versus Blueforce SKIN.png|link=|32px]] || [[Gnosis]] Capsuleer Day XX SKIN || [[File:Versus Redforce SKIN.png|link=|32px]] || [[Gnosis]] Capsuleer Day XX SKIN | |||
|- | |||
| 600 || [[File:Event Booster Red II.png|link=|32px]] || SoCT Scan Booster III || [[File:Event Booster Red II.png|link=|32px]] || Guri Malakim Observability Booster III | |||
|- | |||
| 675 || [[File:Versus Blueforce SKIN.png|link=|32px]] || SoCT Armor Booster III || [[File:Versus Redforce SKIN.png|link=|32px]] || Guri Malakim Shield Booster III | |||
|- | |||
| 750 || [[File:Event Booster Yellow III.png|link=|32px]] || [[Dramiel]] Capsuleer Day XX SKIN || [[File:Event Booster Yellow III.png|link=|32px]] || [[Dramiel]] Capsuleer Day XX SKIN | |||
|- | |||
| 825 || [[File:Versus Redforce SKIN.png|link=|32px]] || SoCT Agility Booster III || [[File:Versus Blueforce SKIN.png|link=|32px]] || Guri Malakim Turret Booster III | |||
|- | |||
| 900 || [[File:Event Booster Purple III.png|link=|32px]] || [[Worm]] Capsuleer Day XX SKIN || [[File:Event Booster Purple III.png|link=|32px]] || [[Worm]] Capsuleer Day XX SKIN | |||
|- | |||
| 975 || [[File:Versus Redforce SKIN.png|link=|32px]] || SoCT Armor Booster IV || [[File:Versus Blueforce SKIN.png|link=|32px]] || Guri Malakim Shield Booster IV | |||
|- | |||
| 1050 || [[File:Event Booster Green III.png|link=|32px]] || [[Gila]] Capsuleer Day XX SKIN || [[File:Event Booster Green III.png|link=|32px]] || [[Gila]] Capsuleer Day XX SKIN | |||
|- | |||
| 1125 || [[File:Versus Blueforce SKIN.png|link=|32px]] || SoCT Agility Booster IV || [[File:Versus Redforce SKIN.png|link=|32px]] || Guri Malakim Turret Booster IV | |||
|- | |||
| 1200 || [[File:Event Booster Red III.png|link=|32px]] || Capsuleer Day Glamourex Crate || [[File:Event Booster Red III.png|link=|32px]] || Capsuleer Day Glamourex Crate | |||
|} | |||